RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna  
  RajdoweTrojmiasto.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » FORUM OGÓLNE » Jak zacząć przygodę z rajdami? » OA i BK oraz Zapoznanie z Trasą
OA i BK oraz Zapoznanie z Trasą
Autor Wiadomość
marces 
Junior AdminWiek: 30
Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 1798
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-11-16, 20:55   OA i BK oraz Zapoznanie z Trasą  

Na około 2 tygodnie przed kjs-em zostaje otwarta lista zgłoszeń, wypełniamy formularz wpłacamy pieniądze których maksymalna wysokość jest określona na KJS w Regulaminie KJS.

Przykładowa karta zgłoszenia, zapożyczona od masatech.pl
http://masatech.pl/pliki2/karta_oa_10rz_2017.pdf

OA czyli Odbiór Administracyjny odbywa się przed dzień KJSu lub z rana tego samego dnia to zależy od organizatora.
Miejsce nazwane Biurem Rajdu prowadzi właśnie takie odbiory, aby wszystko sprawnie poszło przybliżę Wam co musicie mieć ze sobą.
- Wypełniony formularz zgłoszenia do rajdu z podpisami obojga załogi
- Prawo Jazdy
- OC + NNW
- Aktualny Przegląd
- Zgodę właściciela pojazdu na udział w KJS jeżeli nie jesteście jego posiadaczami w dowodzie.
- Dowody osobiste ( Pilot musi mieć ukończone 17Lat)

Dostajecie wtedy Nr startowe, reklamy organizatora, kartę badania kontrolnego BK, książkę drogową, kartę drogową, kartę wykroczeń i inne dodatki reklamowe.

Nr startowe naklejamy tak jak jest to opisane w regulaminie KJS lub jak zaleca organizator czasem jest sobie taka ładna karteczka która to pokazuje.Po odbiorze administracyjnym przychodzi czas na BK - Badanie Kontrolne Samochodu.
Tu możecie spotkać się z nieco większym utrudnieniem życia, ale to tylko dlatego że każdy dba o Wasze bezpieczeństwo, a nie o to żeby zedrzeć z Was kasę.
Aby pozytywnie przejść przez BK, musimy mieć kilka rzeczy w 100% pewnych.

• Guma nałożona na +-wą klemę akumulatora
• Fotele zamocowane w miejscach seryjnych lub według załącznika J. (omówiony w temacie o Aucie)
• Pasy bezpieczeństwa oryginalne lub zamontowane zgodnie z załącznikiem J.
• Gaśnica 1kg, najlepiej 2kg x 2
• Trójkąt
• Apteczka
• Szyber dach oklejony folią niwelującą odpryski
• Klatka bezpieczeństwa zgodna z załącznikiem J. ( Nie konieczna w KJS)
• Powinno się usunąć poduszki powietrzne lub je rozłączyć
• Kaski powinny znajdować się w aucie
• Światła wszelkiego rodzaju muszą być sprawne, ewentualne halogeny które nie będą używane trzeba zakleić taśmą
• Wszystkie wcześniejsze nr startowe koniecznie muszą być zaklejone.
Z grubsza najlepiej żeby auto było zrobione z głową i zgodnie z załącznikiem J.

Tutaj szczegółowa rozpiska podpunktów które są sprawdzane na BK, warto zawsze sobie coś takiego przejrzeć i sprawdzić czy w aucie wszystko działa.

Zapożyczone od masatech.pl
http://masatech.pl/pliki2/karta_bk_10rz_2017.pdf

Jak już przejdziemy BK, musimy zapoznać się z trasą. Jedziemy zgodnie z książką drogową i dostajemy się na pierwszy OS. Na zapoznanie z trasą mamy dość dużo czasu aby sobie wszystko dokładnie opisać, w KJS zapoznanie robimy zazwyczaj pieszo ale zdarza się że można pojechać autem oczywiście z zachowaniem zasad ruchu drogowego.
Nie jest też obowiązkiem organizatora aby organizować zapoznanie może to zakończyć się na daniu Wam mapek i jechać.

Na załączniku przykładowa trasa.Start jak widać jest w innym miejscu niż meta , meta jest metą stop.
Jak opisać sobie taką trasę bez oglądania, no nie jest to łatwe ale myślę że coś tego typu było by wystarczające:

- Start hydrant od lewej za drugim pachołkiem nawrót do środka. Do prawej , lewo za pachołkiem, pachołek lewą, lewo w bramę i nawrót , prawo.
- Pachołek od prawej do lewej, prawy nawrót do Hydrantu, za pachołkiem szeroko nawrót do konca. Za pachołkiem lewy do konca, za pachołkiem lewy, pachołek od lewej, Lewo w bramę i nawrót
- Lewy 90 meta stop.

Typowy opis KJS na placu zwanego również pachołkolandią :)
Nie używa się raczej zwrotów typu 100 Lewy 3 itp Może jak już weszliśmy na ten temat to jako tako opiszę o co chodzi z tymi cyferkami i literkami.

Przyjęło się takie stopniowanie zakrętów 1,2,3,4,5,6 a nawet 7. Zazwyczaj 7 oznacza tak niewielki zakręt że ruch kierownicy jest minimalny dosłownie 2cm ruchu. Stopniowo oznaczają coraz mocniejsze wymagające mocniejszego skrętu kół, zakręty. Można to też interpretować że zakręty są coraz wolniejsze. 1 może już oznaczać konieczność zawrócenia auta choć nie zawsze niektórzy wolą użyć po prostu słowa nawrót.
Ogólnie wszystko jest kwestią dogadania i rzeczą indywidualną bo spotyka się kierowców którzy wolą te cyferki rozumieć odwrotnie czyli 1 to zakręt na którym trzeba ruszyć kierownicą o 2cm.

To jest dość fajna ściągawka jak opisać sobie fajnie trasę ale tutaj trzeba oznaczyć sobie inaczej nawrót bo te numery na kierownicy oznaczają tylko kąt zakrętu.Dalej mówiąc zakręty czyli LEWY opisujemy sobie jako L to samo prawy, jakieś nawroty zazwyczaj rysujemy znaczek jak na zakazie zawracania itp

Ogolnie opis ma być jak najkrótszy, zwięzły i czytelny. A najważniejsze ma go rozumieć Pilot i Kierowca To kierowca ustala co chce usłyszeć i pilot ma za zadanie mu to przekazać w odpowiedniej kolejności jak najkrócej i oczywiście w tempo.

Przykład:


Po zapoznaniu odbywa się Odprawa Zawodników.
Często KJS (również) zaczyna się Prologiem - Prolog to zazwyczaj jeden odcinek usytuowany w efektownym dla kibiców miejscu np. w centrum miasta czyli przejazd pokazowy ale wliczajacy sie do klasyfikacji imprezy. Czasy z prologu są równie ważne jak na następny dzień z odcinków.
Ale jest takie fajne zdanie - Prologiem nie wygrywa się rajdu - oznacza to tyle że głupio było by się rozbić na Prologu więc nie wkładajcie całej swojej determinacji w prolog zostawcie to na odpowiednie odcinki.

Bywa że KJS zostaje zakończony Epilogiem, jest to odcinek dodatkowy z pomiarem czasu tak samo jak i prolog jest wliczany w klasyfikacje bywa że impreza jest częścią cyklu i na epilogu można zdobyć dodatkowe punkty do klasyfikacji ogólnej. Na epilogu już zazwyczaj tylko liderzy klas jadą spokojniej żeby nie zrobić głupstwa i nie stracić pozycji, za to cała reszta ostro atakuje.

W przypadku gdy Epilog lub jakiś z odcinków jest nazwany Power Stage mamy możliwość zdobycia dodatkowych pkt.
_________________
Były:
Corsa B 94' 1.2->2.0 117KM/169NM. R.I.P 04.08.12 Opera Leśna Sopot
Civic ED6 91' 1.5 90KM/119NM -> 140KM/147NM - rallycar

Są:
Honda Accord - Ciągnik
Honda Civic EC8 91' 1.3 75KM/102NM
 
 
     
Gość

Wysłany: 2020-02-14, 11:13   WOMEN  

lumination.Next, finding a hot glue rifle, glue one or two the tiny trucks into the paper.This is perfectly for a youthful boy.She will be quite as thrilled together with the wrapping for the reason that actual item.For a female, you can just create small bows coming from existing fabric or wide lace top and glue these individuals on brown lightly paper then simply free personally draw bright colored flowers.Just utilize your creativity and peruse around meant for items you have already got on hand make use of.
5.Reuse
Any time you shop, look intended for items that might be reused.Rechargeable batteries would be a perfect instance.Even the initial purchase may perhaps be more as opposed to non-rechargeable battery pack, there is actually a definite savings spanning a long span.Another option might be to purchase a fantastic artificial Christmas tree.You will find many current synthetic trees check amazingly real obese the best lights and additionally ornaments, you can actually change the looks from 12 months to month.
<title>WOMEN</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<meta name="keywords" content="WOMEN" />
<meta name="description" content="" />
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />

<base href="http://www.uggforwomen.cn/" />
<link rel="canonical" href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html" />

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.uggforwomen.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.uggforwomen.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.uggforwomen.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.uggforwomen.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" />

<select name="currency" onchange="this.form.submit();">
<option value="USD" selected="selected">US Dollar</option>
<option value="EUR">Euro</option>
<option value="GBP">GB Pound</option>
<option value="CAD">Canadian Dollar</option>
<option value="AUD">Australian Dollar</option>
<option value="JPY">Jappen Yen</option>
<option value="NOK">Norske Krone</option>
<option value="SEK">Swedish Krone</option>
<option value="DKK">Danish Krone</option>
<option value="CNY">CNY</option>
</select>
<input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="3" /></form></div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div>
<div id="categoriesContent" class="sideBoxContent">
<div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html"><span class="category-subs-parent">WOMEN</span></a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-azalea-1005382-c-3_26.html">UGG Azalea 1005382</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-bailey-bow-boots-c-3_22.html">UGG Bailey Bow Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-bailey-button-5803-c-3_16.html">UGG Bailey Button 5803</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-bailey-button-boots-c-3_21.html">UGG Bailey Button Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-bailey-button-triplet-1873-c-3_9.html">UGG Bailey Button Triplet 1873</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-bailey-i-do-c-3_8.html">UGG Bailey I Do!</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-casuals-c-3_17.html">UGG Casuals</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-classic-cardy-5819-c-3_20.html">UGG Classic Cardy 5819</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-classic-mini-5854-c-3_4.html">UGG Classic Mini 5854</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-classic-short-5825-c-3_23.html">UGG Classic Short 5825</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-classic-short-sparkles-c-3_14.html">UGG Classic Short Sparkles</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-classic-tall-5815-c-3_15.html">UGG Classic Tall 5815</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-highheeled-boots-c-3_31.html">UGG High-heeled Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-jimmy-choo-boots-c-3_10.html">UGG Jimmy Choo Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-josette-boots-1003174-c-3_28.html">UGG Josette Boots 1003174</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-lynnea-boots-c-3_25.html">UGG Lynnea Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-mini-bailey-bow-c-3_7.html">UGG Mini Bailey Bow</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-mini-bailey-button-boots-c-3_29.html">UGG Mini Bailey Button Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-new-arrivals-c-3_18.html">UGG New Arrivals</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-roxy-boots-c-3_5.html">UGG Roxy Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-short-boots-c-3_13.html">UGG Short Boots</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-slippers-c-3_6.html">UGG Slippers</a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.uggforwomen.cn/women-ugg-tall-boots-c-3_30.html">UGG Tall Boots</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.uggforwomen.cn/kids-c-11.html">KIDS</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.uggforwomen.cn/men-c-1.html">MEN</a></div>
</div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="bestsellers" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="bestsellersHeading">Bestsellers</h3></div>
<div id="bestsellersContent" class="sideBoxContent">
<div class="wrapper">
<ol>
<li><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-fox-fur-mini-boots-5854-tan-p-36.html"> <a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html" ><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Mini/UGG-Fox-Fur-Mini-Boots-5854-Tan.jpg" alt="UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Tan" title=" UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Tan " width="130" height="86" /></a><br />UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Tan</a> <br /><span class="normalprice">$816.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$121.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span></li><li><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-fox-fur-mini-boots-5854-white-p-6.html"> <a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html" ><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Mini/UGG-Fox-Fur-Mini-Boots-5854-White.jpg" alt="UGG Fox Fur Mini Boots 5854 White" title=" UGG Fox Fur Mini Boots 5854 White " width="130" height="86" /></a><br />UGG Fox Fur Mini Boots 5854 White</a> <br /><span class="normalprice">$720.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$129.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;82% off</span></li><li><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-women-classic-short-boots-5825-pink-p-302.html"> <a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html" ><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Short/UGG-Women-Classic-Short-Boots-5825-Pink.jpg" alt="UGG Women Classic Short Boots 5825 Pink" title=" UGG Women Classic Short Boots 5825 Pink " width="130" height="130" /></a><br />UGG Women Classic Short Boots 5825 Pink</a> <br /><span class="normalprice">$648.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$134.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;79% off</span></li></ol>
</div>
</div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.uggforwomen.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div>
<div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-fox-fur-mini-boots-5854-grey-p-50.html"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Mini/UGG-Fox-Fur-Mini-Boots-5854-Grey.jpg" alt="UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Grey" title=" UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Grey " width="130" height="86" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-fox-fur-mini-boots-5854-grey-p-50.html">UGG Fox Fur Mini Boots 5854 Grey</a><div><span class="normalprice">$469.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$94.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;80% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-mini-bailey-button-boots-3352-black-p-102.html"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Mini-Bailey/UGG-Mini-Bailey-Button-Boots-3352-Black.jpg" alt="UGG Mini Bailey Button Boots 3352 Black" title=" UGG Mini Bailey Button Boots 3352 Black " width="130" height="145" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-mini-bailey-button-boots-3352-black-p-102.html">UGG Mini Bailey Button Boots 3352 Black</a><div><span class="normalprice">$601.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$78.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;87% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-men-2014-schweiz-leather-90202-black-p-250.html"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/MEN/UGG-Casuals/UGG-Men-2014-Schweiz-Leather-90202-Black.jpg" alt="UGG Men 2014 Schweiz Leather 90202 Black" title=" UGG Men 2014 Schweiz Leather 90202 Black " width="130" height="85" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-men-2014-schweiz-leather-90202-black-p-250.html">UGG Men 2014 Schweiz Leather 90202 Black</a><div><span class="normalprice">$768.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$136.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;82% off</span></div></div></div>

</div></td>
<td id="columnCenter" valign="top">

<div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.uggforwomen.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp;
WOMEN
</div>


<div class="centerColumn" id="indexProductList">

<h1 id="productListHeading">WOMEN</h1>
<form name="filter" action="http://www.uggforwomen.cn/" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="3" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /></form>
<br class="clearBoth" />

<div id="productListing">

<div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>18</strong> (of <strong>360</strong> products)</div>
<div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=20&sort=20a" title=" Page 20 ">20</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div>
<br class="clearBoth" />

<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-dakota-i-do-1003546-white-p-177.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/2014-UGG-Dakota-I-Do-1003546-White.jpg" alt="2014 UGG Dakota I Do! 1003546 White" title=" 2014 UGG Dakota I Do! 1003546 White " width="215" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-dakota-i-do-1003546-white-p-177.html">2014 UGG Dakota I Do! 1003546 White</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$647.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$95.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-dakota-i-do-1003546-white-p-177.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-black-p-140.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/2014-UGG-Moccasins-2494-Black.jpg" alt="2014 UGG Moccasins 2494 Black" title=" 2014 UGG Moccasins 2494 Black " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-black-p-140.html">2014 UGG Moccasins 2494 Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$477.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;70% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-black-p-140.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-blue-p-287.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/2014-UGG-Moccasins-2494-Blue.jpg" alt="2014 UGG Moccasins 2494 Blue" title=" 2014 UGG Moccasins 2494 Blue " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-blue-p-287.html">2014 UGG Moccasins 2494 Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$458.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$100.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;78% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-blue-p-287.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-purple-p-132.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/2014-UGG-Moccasins-2494-Purple.jpg" alt="2014 UGG Moccasins 2494 Purple" title=" 2014 UGG Moccasins 2494 Purple " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-purple-p-132.html">2014 UGG Moccasins 2494 Purple</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$452.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$105.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-purple-p-132.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-red-p-448.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/2014-UGG-Moccasins-2494-Red.jpg" alt="2014 UGG Moccasins 2494 Red" title=" 2014 UGG Moccasins 2494 Red " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-red-p-448.html">2014 UGG Moccasins 2494 Red</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$472.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$99.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;79% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-moccasins-2494-red-p-448.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-blue-p-216.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-3D-Fashion-Bailey-Button-Boots.jpg" alt="2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Blue" title=" 2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Blue " width="161" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-blue-p-216.html">2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$612.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$91.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-blue-p-216.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-navy-p-225.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-3D-Fashion-Bailey-Button-Boots-8.jpg" alt="2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Navy" title=" 2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Navy " width="220" height="147" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-navy-p-225.html">2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Navy</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$744.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$112.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-navy-p-225.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-pink-p-242.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-3D-Fashion-Bailey-Button-Boots-16.jpg" alt="2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Pink" title=" 2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Pink " width="220" height="147" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-pink-p-242.html">2014 UGG Women 3D Fashion Bailey Button Boots 5803 Pink</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$671.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$106.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;84% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-3d-fashion-bailey-button-boots-5803-pink-p-242.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-144.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-Chrysanthemum-Bailey-Button-Boots.jpg" alt="2014 UGG Women Chrysanthemum Bailey Button Boots 5803 Chestnut" title=" 2014 UGG Women Chrysanthemum Bailey Button Boots 5803 Chestnut " width="200" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-144.html">2014 UGG Women Chrysanthemum Bailey Button Boots 5803 Chestnut</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$785.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;82% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-144.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-short-boots-5825-chestnut-p-364.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Short/2014-UGG-Women-Chrysanthemum-Short-Boots-5825.jpg" alt="2014 UGG Women Chrysanthemum Short Boots 5825 Chestnut" title=" 2014 UGG Women Chrysanthemum Short Boots 5825 Chestnut " width="200" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-short-boots-5825-chestnut-p-364.html">2014 UGG Women Chrysanthemum Short Boots 5825 Chestnut</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$415.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$74.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;82% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-chrysanthemum-short-boots-5825-chestnut-p-364.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-black-p-398.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-Luminous-Stars-Bailey-Button-Boots.jpg" alt="2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Black" title=" 2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Black " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-black-p-398.html">2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$880.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$130.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-black-p-398.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-blue-p-24.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-Luminous-Stars-Bailey-Button-Boots-12.jpg" alt="2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Blue" title=" 2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Blue " width="220" height="146" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-blue-p-24.html">2014 UGG Women Luminous Stars Bailey Button Boots 5803 Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$794.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$108.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;86% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-bailey-button-boots-5803-blue-p-24.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-black-p-367.html"><div style="vertical-align: middle;height:165px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Short/2014-UGG-Women-Luminous-Stars-Short-Boots-5825.jpg" alt="2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Black" title=" 2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Black " width="220" height="165" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-black-p-367.html">2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$514.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$96.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;81% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-black-p-367.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-blue-p-158.html"><div style="vertical-align: middle;height:165px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Short/2014-UGG-Women-Luminous-Stars-Short-Boots-5825-10.jpg" alt="2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Blue" title=" 2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Blue " width="220" height="165" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-blue-p-158.html">2014 UGG Women Luminous Stars Short Boots 5825 Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$551.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$133.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;76% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-luminous-stars-short-boots-5825-blue-p-158.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-blue-p-342.html"><div style="vertical-align: middle;height:165px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-Pteris-Bailey-Button-Boots-5803.jpg" alt="2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Blue" title=" 2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Blue " width="220" height="147" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-blue-p-342.html">2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$665.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$103.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;85% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-blue-p-342.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-65.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Bailey-Button/2014-UGG-Women-Pteris-Bailey-Button-Boots-5803-8.jpg" alt="2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Chestnut" title=" 2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Chestnut " width="220" height="147" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-65.html">2014 UGG Women Pteris Bailey Button Boots 5803 Chestnut</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$566.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$95.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;83% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-bailey-button-boots-5803-chestnut-p-65.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-sequins-short-boots-5825-black-p-243.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Classic-Short/2014-UGG-Women-Pteris-Sequins-Short-Boots-5825.jpg" alt="2014 UGG Women Pteris Sequins Short Boots 5825 Black" title=" 2014 UGG Women Pteris Sequins Short Boots 5825 Black " width="200" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-sequins-short-boots-5825-black-p-243.html">2014 UGG Women Pteris Sequins Short Boots 5825 Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$823.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$135.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;84% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/2014-ugg-women-pteris-sequins-short-boots-5825-black-p-243.html">... more info</a><br /><br /></div>
<div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:32.5%;"><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-ansley-3312-slippers-black-p-141.html"><div style="vertical-align: middle;height:240px"><img src="http://www.uggforwomen.cn/images/_small//ugg239/WOMEN/UGG-Slippers/UGG-Ansley-3312-Slippers-Black.jpg" alt="UGG Ansley 3312 Slippers Black" title=" UGG Ansley 3312 Slippers Black " width="215" height="240" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-ansley-3312-slippers-black-p-141.html">UGG Ansley 3312 Slippers Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$469.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$79.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;83% off</span><br /><br /><a href="http://www.uggforwomen.cn/ugg-ansley-3312-slippers-black-p-141.html">... more info</a><br /><br /></div>
<br class="clearBoth" />

<div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>18</strong> (of <strong>360</strong> products)</div>
<div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward"> &nbsp;<strong class="current">1</strong>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=4&sort=20a" title=" Page 4 ">4</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=5&sort=20a" title=" Page 5 ">5</a>&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=6&sort=20a" title=" Next Set of 5 Pages ">...</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=20&sort=20a" title=" Page 20 ">20</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next&nbsp;&gt;&gt;]</a>&nbsp;</div>
<br class="clearBoth" />

</div>

</div>

</td></tr>
</table>
</div>

<div id="navSuppWrapper">
<div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;">
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php">Home</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a>&nbsp;&nbsp;
<a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.uggforwomen.cn/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>&nbsp;&nbsp;

</div>

<div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;">
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggoutlet.co/" target="_blank">NEW UGG BOOTS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggbootsforsale.top/" target="_blank">UGG BOOTS MENS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggbootsforsale.top/" target="_blank">UGG BOOTS WOMEN</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggbootsforsale.top/" target="_blank">UGG BOOTS KIDS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggbootsforsale.top/" target="_blank">DISCOUNT UGG BOOTS</a>&nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.uggbootsforsale.top/" target="_blank">CHEAP UGG BOOTS</a>&nbsp;&nbsp;

</div>
<DIV align="center"> <a href="http://www.uggforwomen.cn/women-c-3.html" ><IMG src="http://www.uggforwomen.cn/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV>
<div align="center" style="color:#000;">Copyright Š 2012-2013 All Rights Reserved. </div>


</div>

</div>


<div id="comm100-button-148"></div>
lumination.Next, finding a hot glue rifle, glue one or two the tiny trucks into the paper.This is perfectly for a youthful boy.She will be quite as thrilled together with the wrapping for the reason that actual item.For a female, you can just create small bows coming from existing fabric or wide lace top and glue these individuals on brown lightly paper then simply free personally draw bright colored flowers.Just utilize your creativity and peruse around meant for items you have already got on hand make use of.<br />
<br />
5.Reuse<br />
<br />
Any time you shop, look intended for items that might be reused.Rechargeable batteries would be a perfect instance.Even the initial purchase may perhaps be more as opposed to non-rechargeable battery pack, there is actually a definite savings spanning a long span.Another option might be to purchase a fantastic artificial Christmas tree.You will find many current synthetic trees check amazingly real obese the best lights and additionally ornaments, you can actually change the looks from 12 months to month.<br><br><a href="http://handbags720.webs.com"> WOMEN blog </a><br><br><a href="http://cheapclothing42.webs.com"> WOMEN </a><br><br><a href="http://FakeCartierMensWatches7.webs.com"> About uggforwomen.cn blog </a>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » FORUM OGÓLNE » Jak zacząć przygodę z rajdami? » OA i BK oraz Zapoznanie z Trasą
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

 
   
     

Strony internetowe Designero.pl
nieruchomosci, mieszkania, ogloszenia mieszkaniowe rekawice robocze, ochronne, odziez bhp