RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna  
  RajdoweTrojmiasto.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » WARSZTAT » Tuleje POWERFLEX black series czy standardowe
Tuleje POWERFLEX black series czy standardowe
Autor Wiadomość
Dominikk 
RSMP

Wysłany: 2014-04-07, 21:16   Tuleje POWERFLEX black series czy standardowe

Witam ;-)

Mam szybkie pytanie: czy ktoś z Was ma jakieś porównanie pomiędzy tulejami poliuretanowymi POWERFLEX z standardowej serii, a serii Black??
Wiem ze Black series są na pewno sztywniejsze, ale czy jest to aż tak diametralna różnica? Czy ktoś jeździ tutaj na PowerFlex'ach i jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tych tulei? Czy rzeczywiście są trwalsze od fabryczny?

Pozdrawiam ;-)

martig 
PPZM

Wysłany: 2014-04-08, 10:59   

Black series to 95 Sh-a . Ja takie montuje na dniach do siebie ale z innej firmy . Fioletowe to chyba 85 Sh-a

https://www.facebook.com/RaceandRallySolutions

Dominikk 
RSMP

Wysłany: 2014-04-08, 11:50   

Ok to wiem ze są sztywniejsze ale teraz pytanie czy montujesz bo wcześniej jezdziles na innych poliuretanach i były za miękkie / zrywaly się /parcialy, czy jezdziles na seryjnych i postanowiłes jak ja przejść na poliuretanowe i wymyśliłes ze chcesz black series? Pytam bo nie wiem czy black series nie jest trochę przedobrzeniem?

martig 
PPZM

Wysłany: 2014-04-08, 15:35   

Dominikk, jakie masz auto i do czego przeznaczone?

Dominikk 
RSMP

Wysłany: 2014-04-08, 17:30   

martig napisał/a:
Dominikk, jakie masz auto i do czego przeznaczone?

Będzie do zabaw przeznaczone ;-) typu czasem KJS, czasem Rusocin jeśli coś tam będzie się działo a auto to Smart :-P

martig 
PPZM

Wysłany: 2014-04-08, 21:51   

to nie pcha sie 95, weź fioletowe od Pwoerflexa bo nie sadze żeby ktoś inny robił do Smarta, ew wibra technic, ale to już worek złota kosztuje

Dominikk 
RSMP

Wysłany: 2014-04-08, 22:17   

Tylko PowerFlex wchodzi w rachubę. Nikt inny nie robi-to wiem, natomiast to moje pytanie czy pchać się w black series czy właśnie w fioletowe (różnica w kwocie praktycznie zerowa) a jeżeli czarne są rzeczywiście lepsze i wytrzymalsze to wolałbym zainwestować raz a porządnie. Komfort podróżowania tym autem pomijam :-P - nie ma to znaczenia dla mnie. Podsumowując wg.Ciebie lepsze będą fioletowe (seria Street o ile pamiętam tak?)

bloku 
RSME

Wysłany: 2014-04-08, 23:03   

Olkusz nie zrobi Ci pod wymiar jeśli wyślesz tulejki? Podpytaj - często robią customy.

Dominikk 
RSMP

Wysłany: 2014-04-08, 23:19   

Odpisali mi na moje zapytanie że : "Tylko to co w ofercie ". Tak więc tematu dalej nie drążylem...

RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » WARSZTAT » Tuleje POWERFLEX black series czy standardowe

Strony internetowe Designero.pl
nieruchomosci, mieszkania, ogloszenia mieszkaniowe rekawice robocze, ochronne, odziez bhp