RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna  
  RajdoweTrojmiasto.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » FORUM OGÓLNE » FORUM OGÓLNE » Topic powitalny
Topic powitalny
Autor Wiadomość
rybek 
PPAIK

Wysłany: 2015-05-29, 13:51   

karl napisał/a:
Cześć, jestem karl, nigdy jeszcze nie startowałem, mam nadzieję, że na dniach się to zmieni i pozdrawiam z Subaru Imprezy ;-)

Cześć karl. Witamy Cię serdecznie

Masz najbliższą okazję w czwartek aby do zmienić i wystartować:-)

Szczegóły w tym temacie.
http://www.rajdowetrojmia...p?p=36157#36157

Pozdrawiam z Subaru Imprezy :mrgreen:

karl 
KJS

Wysłany: 2015-05-29, 13:59   

Właśnie zgłosiłem swoją kandydaturę na podany adres mailowy RT+ :mrgreen:
Co dwie imprezy to nie jedna :-P

rybek 
PPAIK

Wysłany: 2015-05-29, 14:33   

karl napisał/a:
Właśnie zgłosiłem swoją kandydaturę na podany adres mailowy RT+ :mrgreen:
Co dwie imprezy to nie jedna :-P

Świetnie... będzie nas co najmniej trójka w imprezach a i jak na razie 1 EVO będzie :evil:

bloku 
RSME

Wysłany: 2015-05-29, 15:46   

karl napisał/a:
Cześć, jestem karl, nigdy jeszcze nie startowałem, mam nadzieję, że na dniach się to zmieni i pozdrawiam z Subaru Imprezy ;-)

Siemano. Lepiej późno niż wcale :-) Jak zasmakujesz to już się tego nałogu nie pozbędziesz :mrgreen:

cesar007
KJS

Wysłany: 2015-05-30, 00:24   Witam

Mimo, że już kilka postów wpisałem to przywitać się nie zaszkodzi :)
Przygoda z motosportem trwa u mnie od... kiedy pamiętam. Zaszczepił we mnie to mój ojciec, zabierając mnie na Kormoran czy inne imprezy, jeszcze za czasów Bublewicza, Kopra czy Orskiego :)
Sam trochę jeździłem KJS, Folkrace i amatorskie Górki. Dziewięć lat temu odwiesiłem kask na kołek. Teraz przyszedł czas powrotu. Do zobaczenia na najbliższym Rusocinie :D

JABOL 
KJS

Wysłany: 2015-07-23, 17:33   

Witam RT!
Chcę zacząć przygodę w KJS-ach, jestem początkujący i mam nadzieję że są na forum osoby które coś podpowiedzą... pomogą...
Interesują mnie treningi w Rusocinie i gdzie tylko są jakieś organizowane (kiedy? gdzie? ile PLN?).
Auto jakie udało mi się w miarę poskładać to MITSUBISHI COLT CA0.
Pozdrawiam!

ona 
KJS

Wysłany: 2015-09-09, 19:02   

cześć, chyba zwariowałam, ale trudno- jestem zwykłym kierowcą (chociaż jednak babą) ze zwykłym autem, ale chciałabym się troszkę podszkolić z "efektywniejszej" jazdy ;) ktoś może wskazać jakieś ciekawe miejsca?

wojtek_85 
KJS

Wysłany: 2016-02-03, 17:17   

Cześć wszystkim ! Forum przeglądam od jakiegoś czasu, coby zorientować się mniej więcej co, gdzie i jak. Teraz będzie okazja do jakiegoś pierwszego amatorskiego startu - w końcu udało się zmienić auto na takie bardziej przyjazne zakrętom. Do zobaczenia !

hellfire 
RSMŚ

Wysłany: 2016-02-03, 18:44   

ona napisał/a:
cześć, chyba zwariowałam, ale trudno- jestem zwykłym kierowcą (chociaż jednak babą) ze zwykłym autem, ale chciałabym się troszkę podszkolić z "efektywniejszej" jazdy ;) ktoś może wskazać jakieś ciekawe miejsca?

np https://enjoydriving.pl/

Magik 
KJS

Wysłany: 2016-02-07, 20:38   

Siema All :)

Mam na imię Piotrek jestem z okolic Gdańska ;) W garażu poprawiam po poprzednim właścicielu Fiata Seicento Sporting o skromnej mocy dochodzącej do 100 PS :D, który był już uczestnikiem min. na RL 2014. Może niektórzy kojarzą mnie z SRT bądź innych klubów z 3city.

pozdro i do zobaczenia na OeSach :)

cav 
KJS

Wysłany: 2016-02-07, 22:08   

Witam serdecznie po dzisiejszym treningu w Rusocinie :)

mikiV8 
KJS

Wysłany: 2016-02-23, 00:57   

Hej!

Nazywam się Mikołaj i niektórzy z Was mogą już kojarzyć mnie z paru eventów Rajdowego Trójmiasta. Forum przeglądam od dłuższego czasu, ale jakoś tak wyszło, że dopiero teraz założyłem konto.

Rajdami intersowałem się od wielu lat i zawsze myślałem o startach w kjs-ach, lecz nigdy nie było pieniędzy na samochód do takiej zabawy. Teraz nadal jest średnio z kasą, ponieważ 90% moich pieniędzy cały czas leci na remont Mini Morrisa z 1973 roku, który jest już w remoncie od dwóch lat i jeszcze parę wiosen minie, zanim znów wyjedzie na ulice. Skromny, studencki budżet nie pozwala mi na starty jakąś lepszą rajdową maszyną, dlatego póki co jeżdżę moim autem cywilnym - tak zwanym Pierdolotem 205. Wóz został przeze mnie kupiony w grudniu 2014 roku, za 700zł, z założeniem, że ma przejeździć miesiąc-dwa, coś około 1500km i wyrzucę go na złom, bo na pewno do tego czasu się rozpadnie. W tej chwili wóz ma przejechane u mnie już ponad 35 tysięcy kilometrów, zaliczoną Słowację, wrześniową rundę Youngtimer Party na Torze Poznań, Rajd Żarnowiecki (chociaż nie był to ani długi, ani udany występ :-P ), tor w Pszczółkach, do tego jest katowany na co dzień, gdy dorabiam sobie jeżdżąc nim w firmie kurierskiej, a bydlę w dalszym stopniu nie chce się rozpaść :-P W tej chwili pod maską siedzi astmatyczna jednostka 1.0 o mocy 45 koni i do tego podtruta podtlenkiem LPG, więc starty są czystą zabawą, bez choćby najmniejszego cienia szansy o walkę o pudło w klasie. Za jakiś czas planuję zrobić z niego - fakt, że nadal budżetową - ale już nieco bardziej profesjonalną kjs-ówkę, z klatką, kubłami, silnikiem 1.4 lub 1.6 i krótką skrzynią, lepszą zawiechą, układem hamulcowym i tak dalej, ale kiedy - tego nie wiadomo. Wszystko będzie zależało od stanu konta. Póki co jeździmy tym co jest.

Swoją drogą, wiem, że robienie z tego egzemplarza rajdówki nie jest najlepszym pomysłem, ale zdążyłem się już przywiązać do tego auta i żal mi go zezłomować, a jedyna w miarę rozsądna opcja zachowania go, w formie innej niż kwietnik, to tania rajdówka :-)

Przy okazji mam jeszcze dwa pytania. Po pierwsze, czy jest tu osoba, która wraz ze stroną wyjątkoweprezenty.pl organizuje przejażdżki Subaru Imprezą w Borsku? Właśnie kupiliśmy kumplowi taki kupon na urodziny, do tego chyba dokupimy jeszcze trzy kolejne i chcieliśmy zadzwonić, podpytać się o szczegóły wydarzenia.

Druga rzecz, to czy jest na tym forum osoba, która jeździ czerwonym (chyba czerwonym?) Peugeotem Partnerem/Citroenem Berlingo z naklejkami "Robert Kubica", " Marian Bublewicz" i "Janusz Kulig 1969-2004" z tyłu? Bo chciałbym przekazać czteropak, który jestem winien ;-)

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych eventach

Mikołaj

bloku 
RSME

Wysłany: 2016-02-23, 17:16   

Nie moc jest ważna a radość z jeżdżenia. ;-) Trzymam kciuki aby przynosił więcej frajdy - pakuj 1,3-1,4 ze 106 i walcz w klasie 2.

remax 
KJS

Wysłany: 2016-02-23, 18:07   

Magik napisał/a:

Mam na imię Piotrek jestem z okolic Gdańska ;) W garażu poprawiam po poprzednim właścicielu Fiata Seicento Sporting o skromnej mocy dochodzącej do 100 PS :D, który był już uczestnikiem min. na RL 2014. Może niektórzy kojarzą mnie z SRT bądź innych klubów z 3city.

A ty nie jesteś bratem Magneza?

bloku 
RSME

Wysłany: 2016-02-23, 21:51   

remax napisał/a:
Magik napisał/a:

A ty nie jesteś bratem Magneza?

Tak, to ten sam Magik, brat św.p. Magneza.

RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » FORUM OGÓLNE » FORUM OGÓLNE » Topic powitalny

Strony internetowe Designero.pl
nieruchomosci, mieszkania, ogloszenia mieszkaniowe rekawice robocze, ochronne, odziez bhp