RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna  
  RajdoweTrojmiasto.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » GIEŁDA » HondaCivic 1,4 KJS
HondaCivic 1,4 KJS
Autor Wiadomość
Sebekrally 
RSME

Wysłany: 2018-05-05, 20:59   HondaCivic 1,4 KJS

Nadszedł czas sprzedaży mojego auta:
Auto może być do jazdy na co dzień, ja nim jeździłem w KJS z (sukcesami).
Auto po kapitalnym remoncie zawieszenia i hamulców wszystkie łączniki tuleje wahacze z ek4 i stabilizator 26mm, sprężyny -30 Vogtland, klocki tarcze, szczęki, nowe miedziane przewody paliwowe i hamulcowe, miękkie w stalowym oplocie Hel. Nowe sprzęgło, zamach Otoczak, skrzynia z Noblesse FD4,4. Zdrowe progi zrobiona reperaturka, podłoga cała. Nowy pasek rozrządu pompa, napinacz, świece, poduszki silnika. Cały środek jest seryjny. Kierownica zamszowa RRS. By nie było zbyt różowo to naklejki uszkodziły klar na lakierze i przedni zderzak jest pęknięty. Auto jest z polskiego salonu kupione w Sopocie ja kupiłem od 2 właściciela który miał go 9 lat.

Samo auto sprzedam za 4500
Opcjonalnie sprzedam z autem pakiet do minime Głowica Y8, Wałek Cat Cams stg2, dolot Z6 z przepustnicą H22, OEM 4-2-1, regulowane kółko rozrządu. W tym pakiecie można osiągnąć ponad 140 km
Razem oddam za 6500zł
Zdjęcia i film
https://www.facebook.com/MajerRallyTeam/

RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » GIEŁDA » HondaCivic 1,4 KJS

Strony internetowe Designero.pl
nieruchomosci, mieszkania, ogloszenia mieszkaniowe rekawice robocze, ochronne, odziez bhp