RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna  
  RajdoweTrojmiasto.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » NASZE AUTA » Subaru Impreza GT MY99 Prodrive + własne ulepszenia;)
Subaru Impreza GT MY99 Prodrive + własne ulepszenia;)
Autor Wiadomość
Kruk 
KJS

Wysłany: 2008-01-31, 20:57   

PIRANIArallytea, tak w końcu po 2 miesiącach udało mi się dopiąć auto i wyjechać na ulicę. Wiadomo że cały czas jest cos jeszcze do zrobienia i nowe pomysły ale z grubsza zakończyłem najważniejsze sprawy. Długo to trwa bo wszystkie modyfikacje staram się robić samodzielnie. Chętnie się spotkam i pojeżdżę tylko nie wiem nawet gdzie sprawdzić terminy i miejsce Waszych spotkań :oops:

PIRANIArallytea 
RSMP

Wysłany: 2008-01-31, 21:25   

Waszych tzn.?? pewnie chodzi ci o miejsca klubowych spotkan poniewaz ja akurat jestem tylko klubowiczem ak orskiego no wiec nasze spotkania to w kazdy poniedzialek 18.00 klub sabat (pod lysa gora w sopocie) to tak jak chcesz pogadac kawke wypic itp. ale jesli chcesz sei poscigac to zapraszam na kjs-y ak orskiego kalendarz ich na stronie akorski.pl zawsze rajd zaczyna sie od zapisow kolo 9.00 na parkingu pod opera lesna. Trzeba uiscic wpisowe i jazzzda!! Od czasu do czasu jeszcxze ekipa lub indywidualnie jedziemy na poligon pocwiczyc/upalac troche :) To fajnie ze juz zrobiles :) jak na robote wlasno reczna to nie tak dlugo... fajny pomysl zeby robic wszystko co sie da samemu dzieki temu autko ma dusze te godziny spedzone nad zrobieniem jego... naprawde fajnie :)
P.S. My z lata powinnismy sie w tym lub nasepnym tyg wybierac na poligon jak chcesz to dobij do nas jjakos sie umowily.
licze na przejazdzke na prawym :P Pozdro
Pilot na zawsze
Concept motorsport team :)-wyscigi
Pirania rally team :)-rajdy

Kruk 
KJS

Wysłany: 2008-01-31, 21:57   

PIRANIArallytea napisał/a:
Waszych tzn.?? pewnie chodzi ci o miejsca klubowych spotkan
Tak..o to mi chodziło :->
Myślę, że wstępna kawka pod Łysą Górą będzie na początk w sam raz :mrgreen: Co do pojeżdżawek to na początek chciałbym jakieś w miarę równe nawierzchnie bo nie mam jeszcze zrobionych płyt pod silnik i dyfer a nie chciałbym np. na poligonie zostawić podwozia ;-) Spotkamy się wkrótce w Sabacie w takim razie to sobie wszytko omówimy i wprowadzicie mnie trochę w temat bo już parę lat minęło jak byłem na bieżąco. Jesteście tam w każdy poniedziałek o 18-tej czy specjalnie się wcześniej umawiacie?

PIRANIArallytea 
RSMP

Wysłany: 2008-02-01, 15:52   

w kazdy ale z tym jest roznie raz jeden przyjdzie raz drugi jest tylko mala grpka bedacych co tydzien :) ja sie do niej nie licze bo tylko raz na nim bylem. hym cos z prosta nawierzchnia.... renk?? nioe wiem jak tam jest trzeba placic za wiazd oto napewno a czy sie da upalac to niech sie koledzy wypowiedza slyszalem ze mozna ... jeszcze gdzies znalazlem fajna trase ale teraz nei pamietam co i jak.... aha jeszcze jest ulica reja w sopocie :) tyle ze lesniczy moze zaczac scigac
Pilot na zawsze
Concept motorsport team :)-wyscigi
Pirania rally team :)-rajdy

Kruk 
KJS

Wysłany: 2008-02-16, 20:01   

Bardzo się starałem wpaść w któryś poniedziałek pod Łysą Górę ale znów utkąłem w garażu :evil: Po ostrych pojeżdżawkach okazało się że zakres moich przeróbek złaszcza ukł. wydechowego przekroczył możliwości dotychczasowych map w ECU i konieczny jest kolejny remap. W tej chwili mam straszny overboost i boję się wogóle wyjeżdżać gdziekolwiek żeby korby maską nie wyszły ;-) Na początku Marca jadę do Krakowa i Poznania stroić auto i jak wszystko się uda to napewno odwiedzę Sabat w poniedziałek. A na razie leżę w garażu i przygotowuję auto do remapu. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :-D

Kruk 
KJS

Wysłany: 2012-10-06, 16:19   

Dziękuję...mój pierwszy post od 4 lat :mrgreen:
Auto już dawno temu zmieniło właściciela ale pozostałem wierny marce. W tej chwili bawię się Subaru Imprezą STI model 2006 (ten co widnieje na Waszej stronie tytułowej) ale poszedłem bardziej w klimat wyścigów torowych (oczywiście na poziomie amatorskim) niż w rajdy z wielu względów dlatego też się nie odzywałem i nie opisuję kolejnego projektu bo to trochę inna bajka niż tematyka tego forum i nie chcę tu bałaganić ;-) Pozdrawiam wszystkich tych którzy mają benzynę zamiast krwi 8-)

RajdoweTrojmiasto.pl Strona Główna » GARAŻ » NASZE AUTA » Subaru Impreza GT MY99 Prodrive + własne ulepszenia;)

Strony internetowe Designero.pl
nieruchomosci, mieszkania, ogloszenia mieszkaniowe rekawice robocze, ochronne, odziez bhp